Прибирання
   0Коментарі
Прибирання, Дезинфекція поверхонь

Прибирання та очищення є важливою частиною скорочення колоній мікроорганізмів. Сучасна стерилізація без очищення сьогодні абсолютно немислима.

Простіше кажучи, прибирання - це видалення бруду у неправильному місці. Більш конкретним є визначення Інституту Роберта Коха, який говорить: "Очищення - це тимчасовий процес для видалення домішок (наприклад: бруду, пилу, хімічних речовин, органічних речовин) з використанням механіки, механіки та води з або без очищувальних добавок (наприклад: миючі засоби або ферментні продукти).

За допомогою прибирання можна знищити від 50 до 80% мікроорганізмів, таким чином запобігаючи ризику інфікування. Очищенняє невід'ємною частиною гішієни у домашньому господарстві, промисловості, торгівлі, сфері послуг.

Дезинфекція поверхонь

Патогени можуть зберігатися протягом тижнів і місяців. Рухи повітря забезпечують розподіл їх на всіх поверхнях. Таким чином, всі поверхні становлять потенційне джерело зараження, особливо тому, що вони передаються через контакти руками.

Не кожен дезинфікуючий засіб підходить для поверхонь. Дезінфікуючі речовини, що містять алкоголь, не тільки призводять до алергії та запахів, але й активно пошкоджують різні матеріали. Крім того, алкоголь випаровується дуже швидко. Тому ми не рекомендуємо та уникаємо дезінфікуючих засобів які наносять шкоду обладнанню, матеріалам та впливають, або можуть впливати негативно на людей, тварин. Ми приділяємо особливе значення сумісності діючих речовин адже часто багато різних засобів можуть призвести до небажаних побіяних ефектів.З нашими поверхневими дезінфікуючими засобами та нашою порадою ви переконаєтеся, що Засоби тм «Стерна» не призводять до небажаних явищ.

Поділитися в соц. сетях:

Коментарі

Для розміщення коментарів, будь ласка, войдіть або зареєструйтесь