Управління гігієною громадських закладів
   0Коментарі
Управління гігієною закладів громадського харчування

Управління  гігієною  закладів громадського харчування

Очищення та дезінфекція - це невід'ємні компоненти кожного сучасного гігієнічного менеджменту. Інноваційні продукти як частина цілісної концепції надійно захищають людей та матеріали від інфекцій та забруднень.
Проте сьогодні використовування коштів на  дезинфікуючі матеріали має не тільки недоліки, але навіть може шкодити людям та навколишньому середовищу. У той же час, нові мультирезистентні збудники, змінена структура відвідувачів та брак персоналу підвищують ризики інфікування. У більшості випадків  центральні ділянки санітарного ланцюга повністю ігноруються. Простір та повітря рідко дезінфікуються, хоча одна тисяча кубічних метрів повітря може містити до 280 000 умовно-патогенних мікроорганізмів.
"Стерна" будучи інноваційною компанією в галузі гігієни, пропонує спеціальну цілісну концепцію:

Поверхня, кімната (повітря) та дезинфекція інструментів обробляються активними інгредієнтами на основі полігуанідінів, це недорогі засоби, багатофункціональні, на потребують зміни (відсутня резистенція) і без загрози перехресних реакцій.

Наприклад, 1 літр нашого 5 в 1 продукту (прибирання-дезінфекція-поверхневі інструменти-спеціальні програми) коштує всього 210 грн плюс ПДВ.

На відміну від більшості виробників та постачальників, ми не просто продаємо товари, але й пропонуємо широкий спектр послуг. Від аналітики до консалтингових та експертних звітів для проведення дезинфекції та реконструкції.

Поділитися в соц. сетях:

Коментарі

Для розміщення коментарів, будь ласка, войдіть або зареєструйтесь