Гуанідін - Головні переваги засобів "Стерна" на основі полігуанідінів
   0Коментарі
Гуанідін - Головні переваги засобів "Стерна" на основі полігуанідінів

Полігуанідін

Бактерії, віруси, цвілі та дріжджі, прийони та паразити є класичними збудниками, які відіграють важливу роль у житті людей тварин, рослин.

Неправильне поводження з чистотою та дезінфекцією, а також існуючі антибіотики та розвиток резистентності до них та дезинфікуючихзасобів призводять до постійного збільшення проблем із цими інфекційними агентами. Згідно з останніми дослідженнями Німецького товариства гігієни лікарень (DGKH, прес-конференція від 28.03.2014 р.), 9 000 000 пацієнтів на рік страждають на внутрішньолікарняну інфекцію (лікарняні інфекції). З цим пов'язано принаймні 15 000 смертей, останні оцінки вже передбачають 30 000 смертей на рік.

Продукти компанії«Стерна» на основі полігуанідінів допомагають забезпечити більшу безпеку від інфекційних агентів. Це продукці ідля лікарів та клінік, і дотримання гігієнічних норм у промисловості, торгівлі та промисловості, і контроль за навколишнім середовищем або підготовка приміщень в приватних господарствах. Оскільки ми не тільки виробник та постачальниками послуг, але й охоплюємо весь спектр гігієни, включаючи дезинфекцію повітря.

І останнє на відміну від багатьох інших компаній з різними технологіями та особливо різними діючими інгредієнтами. Засоби та технології компанії «Стерна» є не тільки рентабельними, але й більш стабільними. Тільки ніші засоби мають найбільшу пролонговану дію і відсутність резистенції до них , а головне НЕ ШКІДЛИВІ для людей, тварин та рослин, а також для машин та інструментів.

Поділитися в соц. сетях:

Коментарі

Для розміщення коментарів, будь ласка, войдіть або зареєструйтесь