Лікування та профілактика грибка стопи та нігтів
    Новини    0Коментарі
грибок стопи та нігтів - лікування та профілактика

За статистикою, кожен п'ятий житель нашої планети страждає від грибкових захворювань стопи та нігтів. Причини найрізноманітніші — від ослабленого імунітету до неправильно підібраного взуття. Грибок стопи та нігтів медичною термінологією, — оніхомікоз, являє достатньо серйозну загрозу. Затяжний оніхомікоз може спричинити алергічну реакцію, ослабити імунітет і привести до загострення хронічних захворювань. Це означає, що проста проблема грибка стопи та нігтів може нести небезпеку для життя людини!

Грибок — не "проста проблема стопи та нігтів", а повноцінне заселення організму паразитами, які облюбували ваше тіло в якості свого притулку. Він не несе в собі смертельної загрози, проте виступає в якості каталізатора для всіх хвороб, які у вас є.

Грубо кажучи, якщо у вас хронічне захворювання шлунку чи печінки, то наявність грибка, який б'є по аутоімунній системі організму, автоматично збільшує ймовірність того, що всі ці хвороби із розряду хронічних перейдуть в гострі.

Перші симптоми оніхомікозу, або як можна визначити, що загроза вже існує?

• тріщини в міжпальцевих складках (як правило, між 1-2-м і 4-5-м пальцями);
• потовщення на шкірі;
• свербіння;
• почервоніння;
• відчуття печіння;
• потовщення, крихкість або витончення нігтя;

Все починається зі шкіри стопи, частіше — з міжпальцевих складок. Як правило, перший симптом грибка на ногах — лущення, яке супроводжується печінням і свербінням.

За статистикою, грибок є приблизно у 20% жителів України. У частини хворих він на ранній стадії розвитку і легко піддається лікуванню, іншим же пощастило менше — лікування може бути досить тривалим.

Ще проблема в тому, що далеко не всі відразу звертаються за допомогою. Більшість думає, що грибок з якихось причин повинен сам розчинитися магічним чином і все повернеться в норму. Насправді паразити нікуди не дінуться самі по собі. І якщо грибок ігнорувати — він буде тільки розповсюджуватися, поширюючись на всю ногу і нігті.

Лікування та профілактика грибка стопи та нігтів.

Якщо говорити про класичне лікування, яке зараз пропонують в наших клініках, то заражені нігті просто видаляють хірургічним шляхом, після чого пацієнт протягом 1-2 місяців відновлюється. Це досить варварський метод для XXI століття. Але саме такий варіант в 99% випадків пропонують лікарі при зверненні в клініку. Звичайно, світова медицина не стоїть на місці. Так, після довгих років розробок та клінічних випробувань, з'явився реально діючий препарат, який здатен вирішити проблему грибка раз і назавжди. Це препарати «Стерна». Вони виробляються у формі спреїв та гелів. Виключно наша досить дієва українська розробка. І за результатами можна сказати, що засоби реально допомагають кожному пацієнту. В 100% випадків він повністю знищує грибок на нігтях та стопах. Характерною відмінністю від маси інших препаратів є те що засоби «Стерна» знищують не тільки грибок а і його спори та бактерії, крім того мають регенеративну дію. Після знищення грибка гель придатний для профілактики подальшого зараження, яке в наших умовах може виникнути коли завгодно. По вартості препарати набагато дешевші, ніж процедури в медичних центрах, а ефективність у них значно вища.

Засоби вирішують ще багато супутніх проблем, в тому числі свербіння, лущення, неприємний запах.

Це по-справжньому іноваційні та унікальні засоби.

 

Протигрибкові засоби «Стерна» не мають протипоказань, гіпоалергенні, не наносить шкоди людині, але при цьому ефективно позбавляють організм від різних видів грибка, включаючи найнебезпечніші види з існуючих.

На даний момент засіб доступний. Доставка здійснюється Новою Поштою, накладним платежем.

 

Tags: грибок

Поділитися в соц. сетях:

Коментарі

Для розміщення коментарів, будь ласка, войдіть або зареєструйтесь