Антисептик детский
    Новини    0Коментарі
Для дітей антисептик

Антисептик дитячий - незамінний засіб для профілактики захворювань дітей.
Бактерії, віруси, цвілі і дріжджі, пріони і паразити є класичними збудниками, які відіграють важную роль в житті людей і тварин.
 Згідно з останніми дослідженнями Німецького товариства гігієни лікарень (DGKH, прес-конференція від 28.03.2014 р), 9000000 пацієнтів на рік страждають внутрішньолікарняну інфекцію (лікарняні інфекції). З цим пов'язано 15 000 смертей, останні оцінки вже передбачають 30000 смертей в рік.

Найменш захищені проти інфекційних агентів  діти. Безпека і ефективність - головні переваги спрею для дезінфекції та захисту ніжної дитячої шкіри. Препарат створений на основі найсучаснішого та безпечного - антисептика нового покоління з широким спектром дії та пролонгацією (термін дії) до 8 годин.

Препарат застосовується для профілактичної дезінфекції шкіри дитячих рук під час прогулянок, перебування в громадських місцях з метою захисту від впливу негативних зовнішніх чинників і перешкоджання зараженню.
Ефективно знешкоджує патогенні бактерії (в т.ч. збудників туберкульозу), віруси (включаючи збудників вірусних гепатитів В, С, ентеровірусів) і гриби (включаючи гриби роду Candida, патогенні дерматофіти і цвілеві гриби).


Має тривалу дію - Ви можете бути впевнені в захисті шкіри Вашої дитини від небажаних факторів навколишнього середовища на протязі 8 годин. Дбайливо зволожує і захищає дитячу шкіру.
Не містить спирту та інших компонентів які пересушують шкіру, тому підходить для постійного використання.
Спосіб застосування: нанести засіб на поверхню шкіри рук,  ретельно розподілити по поверхні, дати висохнути. Засіб не вимагає змивання. Обробку проводити кожен раз перед виходом з дому. Засіб також може використовуватися для обробки поверхонь, з якими контактує дитина: іграшки, посуд і таке інше.

Поділитися в соц. сетях:

Коментарі

Для розміщення коментарів, будь ласка, войдіть або зареєструйтесь